poniedziałek, 6 lipca 2015

Zamykam Bloga

Z powodu małej ilości czytelników muszę was poinformować, że zamykam bloga. Naprawdę zależało mi na tym blogu.
Narazie!

5 komentarzy:

 1. Nie zamykaj bloga! Nawet jeśli, pisz go dla siebie... Może podaj innym linka innym? :-) Na prawdę chcesz rezygnować z pisania o Selenie? Jeśli to tylko przez czytelników to nie poddawaj się.. nie warto!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chce pisać go dla siebie. Chce żeby Selenators komentowali i obserwowali mojego bloga, ponieważ założyłam go z myślą o nich. Pisanie o Selenie sprawia mi radość, ale to bez sensu gdy nikt nie czyta Twojego bloga. Promowałam go już na twitterze i na zapytaj lecz nikt nie jest chętny na obserwowanie bloga. A jak coś to znajdzie się ktoś kto skomentuje bloga byle jak a potem ma go w dupie.

   Usuń
  2. Możesz dołączyć do grup na fb o Selenie i tam promować swojego bloga. Mojego bloga też czyta mało osób, co z tego, że mam 20 czytelników, jak tak na prawdę czytają go tylko nieliczni. Nawet gdyby tylko jedna osoba czytała mojego bloga prowadziłabym go dla niej, bo wiem, że jej to się podoba, że to docenia, że czyta.
   Nie poddawaj się tak łatwo. To ile osób dołączyło obok do członków to nie wszystko. Są też osoby, które nie mają bloggera, konta google, albo po prostu nie dołączają do czytelników, ale czytają. Zobacz, że jednak ktoś wyżej napisał komentarz, żebyć nie usuwała bloga ;)
   Jeśli już musisz to szkoda. Życzę powodzenia, bo może tu wrócisz ;)

   Usuń
  3. ludzie nie mają teraz czasu żeby siedzieć na moim blogu i czytać bzdury. Jest pełno stron z newsami o selenie więc...próbowałam promowałam na fb bloga. I nikt nie jest zainteresowany.

   Usuń
 2. Dodaj swojego bloga tutaj http://blogbooster.pl na pewno liczba czytelników wzrośnie i to bardzo! Poza tym dzięki temu będziesz mogła zarobić. Szkoda nie wykorzystać takiego potencjału!

  OdpowiedzUsuń